JOGA ŚMIECHU DLA CAŁEJ RODZINY

niedziela 13.05, godz. 11:30


JOGA ŚMIECHU to świetna metoda budowania zdrowia i optymizmu. Opracowana przez lekarza w Indii w 1995 roku, obecnie jest praktykowana w 106 krajach.

W Indiach dorośli spotykają się codziennie o 6 rano w parkach by naładować pozytywnie akumulatory na cały dzień. W wielu indyjskich szkołach możecie zobaczyć setki uczniów ustawionych na placu w kolumny wykonujących ćwiczenia jogi śmiechu. Dla dzieci może być okazją do fajnej zabawy, ruchu i kreatywnej gimnastyki umysłu. Dorośli cieszą się z kolei, że śmiech obniża stres i buduje inteligencję emocjonalną, zwiększa też łatwość generowania nowych pomysłów, pozwala zwiększyć odwagę stawienia czoła wyzwaniom.
Kochani! Czeka nas baaaardzo radosna niedziela!

PIOTR I ANETA od lat zarażają wszystkich uśmiechem, praktykując Jogę śmiechu w całej Polsce! Rozwijają i dostosowują tę gimnastykę, preferują kameralne grupy. Przeszkolili ponad 500 instruktorów tej metody, potrafią rozśmieszyć każdego - nawet osoby mocno stąpające po ziemi jak rektorzy najlepszych uniwersytetów czy zarządy giełdowych spółek. Wprowadzają również tę technikę do polskich szkół.
Prywatnie są rodzicami cudownej Rozalki i uwielbiają praktykować z innymi rodzicami i maluchami to, co im samym daje wielką radość!


Jak się przygotować?

Wygodny strój pozwalający na swobodę ruchu i otwartość na nową przygodę wystarczą. Nie potrzeba mat ani innych akcesoriów do jogi.


Opłaty*:

50 zł – dorosły
80 zł – dwójka dorosłych
25 zł - dziecko
20 zł - każde dziecko z rodzeństwa
dzieci do lat 3 - gratis
* Rabat 10% dla rodzin uczęszczających na zajęcia stałe w Malinowie;
W cenie Sala Zabaw po warsztacie.


Zapisy:

+48 500 700 245, malinowo@malinowo.pl


Prowadzący
Piotr Bielski – pionier jogi śmiechu w Polsce, socjolog, podróżnik, autor książek „Joga śmiechu. Droga do radości” (2016) oraz „Indie z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny” (2017), organizator autorskich wypraw do Indii, coach radości.
więcej: www.joginsmiechu.pl ; http://joginsmiechu.pl/#joga-smiechu