Zapraszamy Was do udziału w naszym TYGODNIU OTWARTYM od 2 do 7 września, w ramach którego zekają na Was:

*BEZPŁATNE ZAJĘCIA POKAZOWE w tyg od 2 do 7 września<

*ANIMACJE NA SALI ZABAW i 10 URODZINY MALINOWA w sobotę 7 września

 

Jak co roku chcemy zachęcić Was do wspólnej przygody z Malinowem. Razem z Wami chcemy aktywnie i mądrze wspierać rozwój Waszych maluchów podczas organizowanych przez nas zajęć, spotkań i warsztatów.

W tygodniu otwartym możecie sprawdzić naszą ofertę zajęć, porozmawiać z prowadzącymi, obejrzeć nasze przyjazne wnętrza i przekonać się jak wyglądają nasze zajęcia podczas bezpłatnych zajęć pokazowych.

To już 10 lat jak dbamy o rozwój Waszych dzieci od pierwszych miesięcy życia. Z radością patrzymy jak się rozwijają, dorośleją i spędzają czas na twórczej zabawie. Wasze zaufanie i chęć udziału w naszych zajęciach sprawiają, że z roku na rok staramy się twórczo i wszechstronnie wspierać rozwój Waszych dzieci. Doświadczenie, ciągła obserwacja potrzeb i zainteresowań małych odbiorców, pozwala na doskonalenie autorskiego programu Malinowa i tworzenie optymalnych warunków do wspierania rozwoju dzieci Nasze zajęcia są realizowane zawsze w kameralnych grupach, w ściśle określonych rówieśniczych zespołach wiekowych. W naszej ofercie znajdziecie zajęcia nakierowane na rozwój wczesnego dzieciństwa oraz bogatą ofertę zajęć dodatkowych dla przedszkolaków i zajęć wspierających naukę w szkole podstawowej.

PLAN DNI OTWARTYCH ZNAJDZIECIE TUTAJ:

http://malinowo.pl/PLAN_dni-otwarte-2019_1.pdf

 POMYSŁY NA ZMYSŁY – zajęcia dla dzieci o 10 msc do 3 roku życia

Te niezwykłe, ogólnorozwojowe spotkania zostały przygotowane specjalne dla najmłodszych dzieci i ich opiekunów. Bazując na naturalnej potrzebie zabawy, chęci odkrywania oraz wielozmysłowego poznawania świata stworzyliśmy autorski program zajęć Pomysły na zmysły wspierający rozwój dzieci od 10 miesiąca życia do 3 lat. Prowadzone w kameralnej grupie zabawy wspomagają wszechstronny rozwój dzieci i pokazują rodzicom jak w ciekawy oraz bezpieczny sposób stymulować wszystkie zmysły. Podczas spotkań dzieci angażowane są w radosne aktywności, nabierają nowych umiejętności w sferze psychomotorycznej, uczą się interakcji z innymi oraz wzmacniają więź z opiekunem. Proponowane zabawy rozwijają małą i dużą motorykę, wspierają rozwój poznawczy i społeczny. Proponowane zabawy wspomagają wszechstronny rozwój dzieci oraz rozwijają kluczowe umiejętności i wszystkie 7 zmysłów malucha.

MINI PRZEDSZKOLE – zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wieku 2 – 4 lata

Trzygodzinne zajęcia „Mini Przedszkole” zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w możliwie szerokim zakresie stymulować rozwój umiejętności i wiedzy dziecka oraz przygotować je do bezstresowego startu przedszkolnego. Odnalezieniu się dziecka w nowej sytuacji sprzyja: przyjazna atmosfera, bezpieczna przestrzeń, specjalnie zaprojektowany program zajęć, angażujący dzieci w wesołe i rozwijające zabawy

GŁÓWKA PRACUJE – zajęcia popołudniowe dla dzieci w wieku 3 – 4 lata

Zajęcia dla przedszkolaków wspierające rozwój poznawczy i intelektualny. Podczas zajęć dzieci biorą udział w ćwiczeniach uważności, pamięci, koordynacji oko – ręka w atmosferze wspaniałej zabawy tematycznej. Każde spotkanie bazuje na motywie przewodnim, w czasie zajęć wprowadzane jest wiele ćwiczeń i zabaw, które wspierają dzieci w rozwoju uważności, zaspokajają ich ciekawość poznawczą, ale również pokazują, że zabawa bez tabletu może być ciekawą przygodą.

DŹWIĘK I RUCH - zajęcia muzyczno-ruchowe wieku 2-3 lata

Każde dziecko ma naturalną potrzebę ruchu i zabaw przy muzyce. MALINOWO przygotowało autorski program zajęć muzyczno-ruchowych zawierający metody umuzykalniania i rozwijania zdolności muzyczno-ruchowych dzieci. Zajęcia te pomogą w kształtowaniu wrażliwości na muzykę, nauczą właściwych reakcji na bodźce muzyczne i aktywnego słuchania muzyki, wydobędą niezmierzone pokłady twórczej ekspresji.

 BALET - zajęcia baletowe dla dzieci w wieku 3-6 lat

Uwielbiane szczególnie przez dziewczynki zajęcia taneczne z elementami baletu. To doskonała okazja do wspaniałej muzycznej zabawy połączonej z nauką tańca pod okiem doświadczonej tancerki. Zajęcia wypełnione są radosnymi zabawami, ćwiczeniami przy muzyce, pracą nad wytrwałością i rozwojem umiejętności tanecznych a przede wszystkim ciekawymi układami tanecznymi z elementami baletu.

 ENGLISH ADVENTURE – zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 3 – 7 lat

Poprzez doskonałą zabawę i bezstresową naukę, opartą o najefektywniejsze metody nauczania (m.in. total immersion, metoda TPR, audiowizualna, audioligwalna, storytelling, drama) dzieci poznają fascynujący świat języka angielskiego w sposób naturalny. Każde zajęcia to podróż pełna muzyki, zabaw językowych, gier i tańca, która aktywizuje wszystkie zmysły dziecka, podnosząc efektywność przyswajania nowego języka. Dzięki atrakcyjnym zajęciom i radosnej atmosferze, angielskie słówka i zwroty stają się przyjazne i zrozumiałe. Podział na odpowiednie grupy wiekowe zapewnia dopasowanie programu zajęć do umiejętności uczestniczących w nich dzieci.

 TRENING EFEKTYWNEJ NAUKI - program wspierający edukację przedszkolną i szkolną dla dzieci od 5 roku życia

Na wszystko jest metoda, a my znamy wiele metod (dalekich od nudnej wiedzy podręcznikowej), dzięki którym nauka stanie się dla twojego dziecka czystą przyjemnością! Celem zajęć jest rozwój zdolności zapamiętywania, logicznego myślenia i koncentracji oraz pobudzenie kreatywności i wyobraźni. Wszystko to przekłada się na większą pewność siebie, chęć podejmowania nowych wyzwań, poszerzenie horyzontów. Wprowadzimy dzieci w tajne zakamarki naszych umysłów z uśmiechem na ustach i dużą dozą twórczej zabawy. Specjalnie zaprojektowany program zajęć realnie przekłada się na osiąganie sukcesów w szkole oraz innych dziecinach życia.

 ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE dla dzieci w wieku 0 – 24 lata

Zajęcia prowadzone metodą gordonowską wprowadzają małe dzieci w świat muzyki, rytmu i dźwięków. Poprzez kontakt z naturalną muzyką, instrumentami, wesołymi rytmiczankami maluchy rozwijają zdolności muzyczne, uczą się pierwszych słów i nawiązują kontakty rówieśnicze. Podczas zajęć towarzyszy im dźwięk instrumentów, czarodziejski głos prowadzącej oraz kolorowe i aktywizujące rekwizyty.

 BRICKS 4 KIDZ – zajęcia z wykorzystaniem klocków Lego dla dzieci w wieku 3 – 7 lat

Dzieci podczas zajęć bawią się i budują przeróżne modele z klocków Lego DUPLO lub CLASSIC. Podczas zabaw uczą się liter alfabetu oraz, liczenia oraz kolorów i kształtów. Uczestnicy zajęć odkrywają świat budując modele z klocków LEGO classic. Na dzieci czeka budowanie sławnych budowli architektonicznych całego świata, modeli przeróżnych zwierząt, konstrukcji czy pojazdów.

 Pamiętajcie, że dzieci posiadające karnet na zajęcia mają szereg przywilejów w postaci:

*bezpłatnego pobytu na Sali Zabaw w dniu zajęć (rodzeństwo nieuczestniczące w zajęciach otrzymuje w tym czasie 50% rabatu od cennika Sali Zabaw)

*zniżek na warsztaty weekendowe, urodziny i inne imprezy okolicznościowe

*dodatkowych atrakcji w ramach realizowanego programu zajęć.

  NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA POKAZOWE TYGODNIU OTWARTYM OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:

+48 500 700 245, malinowo@malinowo.pl