Pomysły na zmysły

Te niezwykłe, ogólnorozwojowe spotkania zostały przygotowane specjalne dla najmłodszych dzieci i ich opiekunów. Autorski program zajęć oparty jest na naturalnej potrzebie zabawy, chęci poznawania świata i spontaniczności maluchów. Prowadzone w kameralnej grupie zabawy wspomagają wszechstronny rozwój dzieci i pokazują rodzicom jak w ciekawy oraz bezpieczny sposób rozwijać wszystkie zmysły. Podczas spotkań dzieci angażowane są w radosne, ogólnorozwojowe aktywności, uczą się samodzielności i interakcji z innymi, wzmacniają więz z opiekunem, co przekłada się na przyszłe relacje.
Przedział wieku:  10 mc-y - 3 lat


Mini przedszkole

Zajęcia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w możliwie szerokim zakresie stymulować rozwój umiejętności i wiedzy dziecka oraz przygotować je do bezstresowego startu przedszkolnego. Głównym celem zajęć jest oswojenie i odnalezienie się dziecka w nowej dla niego sytuacji, wykształcenie pozytywnych interakcji z grupą rówieśników i dorosłymi opiekunami, nauka komunikowania własnych potrzeb, umiejętność nazwania i wyrażenia swoich emocji, ćwiczenie samodzielności podczas jedzenia, czynności higienicznych i innych.
Przedział wieku:  2 - 4 lat


Dźwięk i ruch

Każde dziecko ma naturalną potrzebę ruchu i zabaw przy muzyce. MALINOWO przygotowało dla Państwa pociech autorski program zajęć muzyczno-ruchowych zawierający metody umuzykalniania i rozwijania zdolności muzyczno-ruchowych dzieci. Zajęcia te pomogą w kształtowaniu wrażliwości na muzykę, nauczą właściwych reakcji na bodźce muzyczne i aktywnego słuchania muzyki, wydobędą niezmierzone pokłady twórczej ekspresji.
Przedział wieku:  2 - 6 lat


Balet

Mieszkasz z małym Elfem, Księżniczką, a może z Niewielką, Ale Bardzo Uzdolnioną Tancerką? Jesteś wiernym widzem popisów tanecznych, piruetów, skoków i stąpania na palcach? Ile to razy słyszałaś: Mamo, chcę tańczyć! Ja chcę baletki! Mamy coś dla Twojej energicznej pociechy. W specjalnie zaprojektowanej, różowej sali odbywają się zajęcia taneczne z elementami baletu, prowadzone przez profesjonalną baletnicę. Tutaj każda dziewczynka poczuje się wyjątkowa, niczym primabalerina na deskach teatru.

Przedział wieku:  3 - 6 lat


Kids English

Szukasz sprawdzonej metody na naukę języka angielskiego dla swojego dziecka? Chcesz aby chętnie i z prawdziwym zaangażowaniem uczestniczyło w zajęciach? Najskuteczniejszą metodą jest nauka przez zabawę. Naszym celem jest wprowadzenie dzieci w świat języka angielskiego, rozbudzenie pasji i satysfakcji jaką daje poznawanie języka obcego. Nauka przebiega w radosnej i bezstresowej atmosferze, a wyniki widoczne są po każdym spotkaniu.

Przedział wieku:  3 - 11 lat


VINCI Szkoła Twórczej Nauki

Efektywna nauka to sposób uczenia się w krótszym czasie, przy jednoczesnym osiągnięciu dużo lepszych wyników. Uczestnicy kursu poznają tajniki funkcjonowania mózgu i dowiedzą się, jak w pełni wykorzystywać jego potencjał. Dzięki znajomości mnemotechnik z łatwością zapamiętają wszelkie potrzebne informacje. Nauczą się stosować metody notowania, które praktykował Leonardo da Vinci. Przyspieszą tempo czytania nawet najtrudniejszych tekstów, a także poznają techniki koncentracji i relaksu wspomagające uczenie się. Nauka może być świetną zabawą!
Przedział wieku:  5 - 12 lat