Pomysły na zmysły

Te niezwykłe, ogólnorozwojowe spotkania zostały przygotowane specjalne dla najmłodszych dzieci i ich opiekunów. Autorski program zajęć oparty jest na naturalnej potrzebie zabawy, chęci poznawania świata i spontaniczności maluchów. Prowadzone w kameralnej grupie zabawy wspomagają wszechstronny rozwój dzieci i pokazują rodzicom jak w ciekawy oraz bezpieczny sposób rozwijać wszystkie zmysły. Podczas spotkań dzieci angażowane są w radosne, ogólnorozwojowe aktywności, uczą się samodzielności i interakcji z innymi, wzmacniają więz z opiekunem, co przekłada się na przyszłe relacje.
Przedział wieku:  10 mc-y - 3 lat


Mini przedszkole

Zajęcia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w możliwie szerokim zakresie stymulować rozwój umiejętności i wiedzy dziecka oraz przygotować je do bezstresowego startu przedszkolnego. Głównym celem zajęć jest oswojenie i odnalezienie się dziecka w nowej dla niego sytuacji, wykształcenie pozytywnych interakcji z grupą rówieśników i dorosłymi opiekunami, nauka komunikowania własnych potrzeb, umiejętność nazwania i wyrażenia swoich emocji, ćwiczenie samodzielności podczas jedzenia, czynności higienicznych i innych.
Przedział wieku:  2 - 4 lat


Dźwięk i ruch

Każde dziecko ma naturalną potrzebę ruchu i zabaw przy muzyce. MALINOWO przygotowało dla Państwa pociech autorski program zajęć muzyczno-ruchowych zawierający metody umuzykalniania i rozwijania zdolności muzyczno-ruchowych dzieci. Zajęcia te pomogą w kształtowaniu wrażliwości na muzykę, nauczą właściwych reakcji na bodźce muzyczne i aktywnego słuchania muzyki, wydobędą niezmierzone pokłady twórczej ekspresji.
Przedział wieku:  2 - 6 lat


Balet

Mieszkasz z małym Elfem, Księżniczką, a może z Niewielką, Ale Bardzo Uzdolnioną Tancerką? Jesteś wiernym widzem popisów tanecznych, piruetów, skoków i stąpania na palcach? Ile to razy słyszałaś: Mamo, chcę tańczyć! Ja chcę baletki! Mamy coś dla Twojej energicznej pociechy. W specjalnie zaprojektowanej, różowej sali odbywają się zajęcia taneczne z elementami baletu, prowadzone przez profesjonalną baletnicę. Tutaj każda dziewczynka poczuje się wyjątkowa, niczym primabalerina na deskach teatru.

Przedział wieku:  3 - 6 lat


Kids English

Szukasz sprawdzonej metody na naukę języka angielskiego dla swojego dziecka? Chcesz aby chętnie i z prawdziwym zaangażowaniem uczestniczyło w zajęciach? Najskuteczniejszą metodą jest nauka przez zabawę. Naszym celem jest wprowadzenie dzieci w świat języka angielskiego, rozbudzenie pasji i satysfakcji jaką daje poznawanie języka obcego. Nauka przebiega w radosnej i bezstresowej atmosferze, a wyniki widoczne są po każdym spotkaniu.

Przedział wieku:  3 - 11 lat


Trening efektywnej nauki

Na wszytsko jest metoda. My znamy wiele metod (dalekich od nudnej wiedzy podręcznikowej), dzięki którym nauka stanie się dla twojego dziecka czystą przyjemnością! Celem zajęć jest rozwój zdolności zapamietywania, logicznego myślenia i koncenracji oraz pobudzenie kreatywności i wyobra?ni. Wszytsko to przekłada się na większą pewność siebie, chęć podejmnowania nowych wyzwań, poszerzenie horyzonów. Wprowadzimy dzieci w tajne zakamarki naszych umysłów z uśmiechem na ustach i dużą dozą zabawy. Specjalnie zaprojektowanemy program zajęć realnie przekłada się na osiąganie sukcesów w szkole oraz innych dziecinach życia.
Przedział wieku:  5 - 12 lat